26. 4. 2021

Vážení a milí přátelé,

vládní restrikce neberou konce a tak jsme nuceni ukončit naše obchodní čajové aktivity. Hlavní příčinou je to, že uzavřené čajovny a tím daný brutální pokles prodeje nás přivedly do situace, že nejsme schopni obchodovat a situaci ustát. Naštěstí pro nás a československý čajový mikrosvět náš kompletní sortiment už nyní nabízí TEASTARTER. A tak nemusíte tesknit nad vaším zbytkem kabusé…

Bylo nám ctí. Lukáš & Juraj – Bratři v čaji.

Nepálský čaj
Nepálský čaj

Nepálský čaj

Čaje z Nepálu si v posledních letech v našich končinách zaslouženě vydobyli velmi dobré jméno. Lepší zahrady produkují špičkovou kvalitu v organicky řízených zahradách a za poměrně slušnou cenu. Pěstují se zde různé klony camelia sinensis. Dosud byli známé především čaje z Dhakunty, Ilamu či jiných oblastí na východní hranici země.

My Vám přinášíme čaje vynikající kvality z Everest Tea Estate, poměrně nového producenta, který koupil v roce 2015 organicky řízenou čajovou zahradu a zvelebil jí. Nachází se nedaleko hlavního města Káthmándú. Zda naleznete více informací o Everest Tea.

Everest Tea má 4 sklizně v roku: First (polovina března - začátek května), Second (polovina května -  začátek července), Monsoon (polovina července -  začátek září) a Autumnal (polovina září - konec listopadu).

Co se týče portfolia, Everest produkuje bílý čaj, handrolled first flush, černé čaje jako golden tips, SFTGFOP, dále pak oolong a také zelený čaj.

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Aktivní filtry

Nasledujte nás na Facebooku