DOVOLENÁ

Milí zákazníci, do 23. 8. 2020 jsme na dovolené.

Vaši objednávku, dotaz či jiný požadavek vyřídíme po tomto datu.

Děkujeme za pochopení.

Naše vlákno osudu je jak lístky archivního tchajwanského oolongu pěkně zakroucené do kuliček. Přes 30 let zrály, a když se vhodily do vody, začaly se rozvíjet. Pak zjistily, že jsou součástí stejného stonku – bratři, nebo spíše čajoví bratři, či bratři v čaji.

Původ čaje, jeho vliv na kulturu, tradice, a propojení s duchovní sférou silně rezonují s naším vnitřním já. A k tomu ta bezmezná paleta barev, chutí a vůní…

… a tak se v průběhu času stalo, že láska ke skvostným čajům od producentů českým zemím neznámým oslovovala také čím dál více našich přátel a jejich přátel a přátel jejich přátel.

Máme několik zásad, kterými se řídíme:

  1. Nekoupíte u nás čaje, které bychom sami nevypili. Mohli byste si říci, že to samo o sobě není záruka. Ale můžeme Vám říci, že naše čajové jazýčky jsou dosti rozmazlené a relativně zkušené.

  2. Původ čaje je spjatý s tradiční čínskou medicínou. Takový účel může naplnit jen pěstování bez chemikálií. Tento způsob zemědělství je zároveň vyjádřením úcty vůči přírodě a nebeským zákonům. Proto preferujeme producenty a čaje, jež jsou s touto myšlenkou v souladu. Nicméně, zjistili jsme, že mnoha lidem na tomto aspektu z různých důvodů nezáleží, a tak máme něco i pro ně.

  3. Mít BMW za jednu sezonu je možná lákavá představa. Nicméně, naším cílem je udělat kvalitní čaj dostupnějším pro více lidí a tedy ceny „nešponujeme“ násobky. Naši staří rodiče nás učili, že pomalu zajdeme dál. Jinými slovy, věříme, že s poměrem ceny a kvality našich čajů budete spokojeni.

Juraj Skovajsa & Lukáš Kruťa

Nasledujte nás na Facebooku