26. 4. 2021

Vážení a milí přátelé,

vládní restrikce neberou konce a tak jsme nuceni ukončit naše obchodní čajové aktivity. Hlavní příčinou je to, že uzavřené čajovny a tím daný brutální pokles prodeje nás přivedly do situace, že nejsme schopni obchodovat a situaci ustát.

Bylo nám ctí. Lukáš & Juraj – Bratři v čaji.

Seznam produktů značky Maiko Tea

Maiko no Cha se nachází v srdci japonské čajové kultury, Kjótu. Odtud pocházejí nejvíce ceněné čaje, které se dávaly darem šógunům. Takovéto pocty by se v té době zajisté dostalo i Maiku.

Na proces pěstování i zpracování dohlíží vyhlášení čajoví experti v čele s legendárním Yamashitou Toshikazu. Ten za svou odbornost získal mnohá ocenění a státní vyznamenání, a svou dovednost výroby temomi předvedl dokonce před císařským párem.

Maiko Tea za svá Gyokura pravidelně získává významná ocenění. Jeho vyšší třídy mají smaragdově zelené lístky, výrazné aroma, chuť s tónem oříšků a především hlubokým sladkým umami.

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Značka: Maiko Tea

Genmaicha (JAS) 100 g

Komentář(e): 0

Čajové lístky jsou smíchané s praženou rýží, která dává tomuto čaji charakteristické a jedinečné aroma i chuť. Čaj obsahuje ve srovnání s čistými zelenými čaji méně kofeinu a je tedy vhodný i k večernímu popíjení.

Nejprve produkty skladem

Nasledujte nás na Facebooku