26. 4. 2021

Vážení a milí přátelé,

vládní restrikce neberou konce a tak jsme nuceni ukončit naše obchodní čajové aktivity. Hlavní příčinou je to, že uzavřené čajovny a tím daný brutální pokles prodeje nás přivedly do situace, že nejsme schopni obchodovat a situaci ustát. Naštěstí pro nás a československý čajový mikrosvět náš kompletní sortiment už nyní nabízí TEASTARTER. A tak nemusíte tesknit nad vaším zbytkem kabusé…

Bylo nám ctí. Lukáš & Juraj – Bratři v čaji.

Seznam produktů značky Maiko Tea

Maiko no Cha se nachází v srdci japonské čajové kultury, Kjótu. Odtud pocházejí nejvíce ceněné čaje, které se dávaly darem šógunům. Takovéto pocty by se v té době zajisté dostalo i Maiku.

Na proces pěstování i zpracování dohlíží vyhlášení čajoví experti v čele s legendárním Yamashitou Toshikazu. Ten za svou odbornost získal mnohá ocenění a státní vyznamenání, a svou dovednost výroby temomi předvedl dokonce před císařským párem.

Maiko Tea za svá Gyokura pravidelně získává významná ocenění. Jeho vyšší třídy mají smaragdově zelené lístky, výrazné aroma, chuť s tónem oříšků a především hlubokým sladkým umami.

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Značka: Maiko Tea

Genmaicha (JAS) 100 g

Komentář(e): 0

Čajové lístky jsou smíchané s praženou rýží, která dává tomuto čaji charakteristické a jedinečné aroma i chuť. Čaj obsahuje ve srovnání s čistými zelenými čaji méně kofeinu a je tedy vhodný i k večernímu popíjení.

Cena 242,00 Kč
Zobrazit
Dočasně vyprodáno

Značka: Maiko Tea

Matcha Superior (JAS) 40 g

Komentář(e): 1

Tato vyšší třída čaje Matcha má světlejší, zářivě zelenou barvu a je vhodná na Usucha „řidčí“ přípravu. Chutí se line jemně nasládlý, svěží hráškový tón.

Cena 469,00 Kč
Zobrazit
Dočasně vyprodáno

Nasledujte nás na Facebooku